ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА ЧАСНИКУ В УКРАЇНІ

Агро Патріот – провідна компанія в Україні з промислового вирощування часнику. Ми займаємося всім циклом виробництва: створюємо оздоровлене насіння, вирощуємо якісний часник з використанням інтенсивних технологій і систем крапельного зрошення, зберігаємо, переробляємо і продаємо часник як в Україні, так і на експорт.

Значні площі, зайняті часником, дозволяють нам виростити як часник експортної якості (5+ см), так і забезпечувати переробку часнику другого сорту для потреб харчової промисловості. Ми регулярно беремо участь в міжнародних виставках, беремо активну участь в міжнародних програмах підтримки аграрного бізнесу України. Партнери компанії виступають в рамках міжнародних конференцій, просуваючи український часник як бренд і товар міжнародно визнаної якості. Ми експортує нашу продукцію в США, Канаду і Європу. Унікальний склад для зберігання і переробки часнику на 1000 тонн дозволяє постачати продукцію високої якості на протязі всього року.

У 2018 року ми підготували наше підприємство згідно з міжнародними стандартами і пройшли сертифікацію GLOBAL G.A.P і Walmart audit, що підтверджує безпеку нашого виробництва.

Наша бізнес-модель побудована за принципом агрегації з іншими виробниками. Що це означає?

Ми можемо надавати насіння, технологічну підтримку і консультації, в оренду пропонуємо спеціалізовані саджалки і збиральні часникові комбайни. Головне завдання фермера – вирости і реалізувати свій урожай. Ми готові викупити весь обсяг зібраного часнику і взяти на себе питання довгострокового зберігання і збуту.

Насіння

Весь наш часник ми вирощуємо по дворічному циклу з воздушки, отримуючи таким чином генетично оздоровлений часник. Це кращий посадковий матеріал,
Детальніше

Допомагаємо

Інформаційний супровід на всіх етапах культивування включає консультування з питань сівозміни та вибору сортів, а також розробку ефективної стратегії планування
Детальніше

ОРЕНДА ТЕХНІКИ

Сучасне технічне оснащення - необхідна умова успішного робочого процесу. Ми надаємо послуги з оренди спеціалізованої техніки на взаємовигідних умовах.
Детальніше

Продаєте нам

Головне завдання фермера - реалізувати вирощений урожай. Ми готові викупити весь обсяг зібраного часнику і звільнити Вас від клопоту довготривалого
Детальніше

Школа чесноководов

мы научим Вас выращивать качественный чеснок

Детальніше