Про нас

патриот

Наша історія почалась 13 років тому, коли команда молодих ентузіастів вирішила присвятити себе аграрному бізнесу.

У нас не було ні фінансової підтримки, ні знань, ні досвіду.

Але амбіції, прагнення досягти успіху і віра в нашу справу дозволили нам збиткове підприємство з кредитними боргами перетворити в прибуткове квітуче господарство!

Ми працювали на перспективу. Крок за кроком, послідовно і наполегливо, проводили модернізацію підприємства, змінювали інфраструктуру, нарощували парк техніки і розширювали площі, вникали у всі нюанси агротехніки і створювали свою, займалися навчанням персоналу, відвідували різноманітні виставки та семінари.

З величезного вибору сільгосп культур, ми зробили ставку на часник, і починаючи з 1 мішка посадкового матеріалу 7 років тому, сьогодні ми вже експортери! Ми навчилися вирощувати якісний товарний часник і отримувати врожайність в 12-16т/га.

У нас багато друзів – часничників в Іспанії, Англії, Канаді, Фінляндії та ін країнах, ми їздимо один до одного в гості, переймаємо досвід інших країн і просто дружимо.

Ми активно беремо участь в міжнародних форумах, виставках і конференціях, присвячених питанням агрономії та селекції, менеджменту і сучасного маркетингу. Ми намагаємося застосувати на практиці найкращі розробки в галузі культивування часнику і створюємо власні технології, якими готові ділитися з нашими партнерами.

І це не межа, з кожним роком наші показники зростають, ми ставимо нові цілі і завдання, і впевнено дивимося в майбутнє!

Наша команда

Наталія Сударкіна

Наталія Сударкіна

Керуючий партнер. Ідейний натхненник.) Стратегічний менеджмент, розвиток, маркетинг.
Ян Мішкевич

Ян Мішкевич

Керуючий партнер. Генеральне управління компанією, практична реалізація планів, агротехнічний супровід.
nasha-komanda-patriot-chesnok_